VIANOCE S KOLLÁROVCAMI

VIANOCE S KOLLAROVCAMI

Bánovský hodový jarmok

Bánovský hodový jarmok

Dom ľudových tradícií

dom ľudových tradícií

Peter Bažik - videoklip

videoklip

Odkaz pre starostu

odkaz pre starostu

Návštevnosť

Návštevnosť:

ON LINE: 6
DNES: 723
TÝŽDEŇ: 4460
CELKOM: 572020

Navigácia

Odoslať stránku e-mailom

Obsah

Zoznam osôb a kontaktných spojení

Obecný úrad

Zobrazenie podľa abecedy

OsobaÚloha v org. štruktúreKontaktné spojenie
Ághová Gubová KatarínaObecný úrad - Mzdová účtovníčka, Sociálna agenda

Telefón: +421356571142

Fax: +421356571142

E-mail: Gubova@banov.sk

www: http://www.banov.sk

Bednárik FrantišekObecný úrad - Správa majetku obce

Telefón: +421356571132

Mobil: +421904442446

E-mail: SMO@banov.sk

www: http://www.banov.sk

Cmarová RenátaObecný úrad - Materiálna účtovníčka

Telefón: +421356571142

Fax: +421356571142

E-mail: cmarova@banov.sk

www: http://www.banov.sk

Jančovičová BlaženaObecný úrad - Knižnica

Telefón: +421356571142

Fax: +421356571142

E-mail: Jancovicova@banov.sk

www: http://www.banov.sk

Juríková Helena, PhDr.Obec Bánov - Starostka obce
Obecný úrad - Starostka obce
Obecná rada - Starostka obce
Obecné zastupiteľstvo - Starostka obce

Telefón: +421356571142

Mobil: +421905420283

Fax: +421356571142

E-mail: Jurikova@banov.sk

www: http://www.banov.sk

Klobučník MiroslavObecný úrad - pracovník KTB

Telefón: +421356571142

Mobil: +421903469381

Fax: +421356571142

E-mail: kablovateleviziabanov@gmail.com

www: http://www.banov.sk

Kršáková IvanaObecný úrad - Sekretárka

Telefón: +421356571142

Fax: +421356571142

E-mail: oubanov@banov.sk

www: http://www.banov.sk

Mazúchová JanaObecný úrad - Dane a poplatky

Telefón: +421356571142

Fax: +421356571142

E-mail: Mazuchova@banov.sk

www: http://www.banov.sk

Oremus JozefObecný úrad - Zástupca starostky
Obecná rada - Zástupca starostky, poslanec
Obecné zastupiteľstvo - Zástupca starostky, poslanec

E-mail: Oremus@pekarne.sk

www: http://www.banov.sk

Palacková ErikaObecný úrad - Hlavná účtovníčka

Telefón: +421356571142

Fax: +421356571142

E-mail: Palackova@banov.sk

www: http://www.banov.sk

Stránka