Obec Bánov
S čím Vám môžeme pomôcť?
rozšírené vyhľadávanie

Vyjadrenie starostu obce Bánov

Obec Bánov

Vyjadrenie starostu obce Bánov

Vyjadrenie Miloša Rybára starostu obce Bánov

 

video Koronavírus - ako sa chrániť ?

 

Vážení spoluobčania.


Dovoľte mi, aby sa vyjadril k situácii, ktorá sa šíri po našej obci. 
Chcem všetkých uistiť, že potvrdený vírus v našej obci Bánov zatiaľ nebol.
Prosím Vás všetkých, aby ste nešírili žiadne nepotvrdené informácie a hlavne nepridávali žiadne statusy ani informácie na sociálne siete ohľadne situácii v Bánove. Ak Vám je niečo nejasné, alebo ste získali nejakú informáciu, tak si ju overte - ja som kedykoľvek k dispozícii a môžete ma kontaktovať. Rovnako sa vyjadrujem aj ohľadne nášho pána doktora: Doteraz pán doktor a pani sestrička nie sú v karanténe.


A poprosil by som Vás, aby ste PRESTALI šíriť všetky ostatné informácie! Za šírenie takýchto poplašných správ to bude riešené cez políciu a udelením finančných pokút. Niektoré prípady v našej obci už boli takto riešené. Toto nieje sranda, správajte sa zodpovedne!
Ja som pravidelne informovaný a dostávam informácie z úradov a ministerstva a tie aj zverejňujeme prostredníctvom webovej stránky, FB stránky obce Bánov, infokanál Obecnej televízii Bánov a prostredníctvom obecného rozhlasu.


Keď bude akákoľvek informácia ohľadne vírusu - budem Vás informovať.
Prosím Vás milí spoluobčania, je veľmi dôležité a nutné aby ste prísne dodržiavali všetky odporúčania Ústredného krízového štábu SR, naše vyhlásenie a výzvu, ktorú sme včera zverejnili. Ak je to možné zostaňte doma a pri pohybe mimo domu používajte rúška alebo iný spôsob ochrany v okolí tváre.

Ďakujem.

Dátum vloženia: 14. 3. 2020 15:23
Dátum poslednej aktualizácie: 26. 8. 2020 16:56
Autor: Matúš Ohrádka