S čím Vám môžeme pomôcť?

Zberné miesta

Otvorenie zberného dvora a zberného miesta v športovom areáli

Otvorenie zberného dvora a zberného miesta v športovom areáli

Obec Bánov zastúpená starostom obce PhDr. Milošom Rybárom oznamuje občanom, že na základe opatrenia Úradu verejného zdravotníctva Slovenskej republiky bude s platnosťou od 31. marca 2020 /utorok/ uvedený do prevádzky:

• Zberný dvor, každý pracovný deň od 8:00 hod. do 12:00 hod., občania môžu vstupovať do areálu Zberného dvora len po jednom a s ochrannými pomôckami, v opačnom prípade zamestnanci nepreberú odovzdávaný odpad,

• Zberné miesto – haluzoviny v športovom areáli, každý pracovný  deň  od 8:00 hod. do 12:00 hod., k dispozícii bude zamestnanec športového areálu, ktorý bude kontrolovať vyvážaný odpad a otvárať vstupnú bránu, občania môžu vstupovať do Športového areálu len        po jednom a s ochrannými pomôckami, v opačnom prípade zamestnanec nepreberie odovzdávaný odpad.

opatrenie 31.03.2020

Prílohy