S čím Vám môžeme pomôcť?

Čarovné Nové Zámky a okolie

Edíciu regionálnych fotokníh Čarovné slovensko vydáva vydavateľstvo CBS spol, s. r. o. ↗ , jednotlivo pre samostatné regióny, s príslušnými názvami Čarovný Zemplín, Čarovný Liptov, Čarovná Orava, Čarovné Nové Zámky atď. Postupne plánujú vydať všetky regióny na Slovensku. Knihy budú obsahovať slovenský aj anglický text, aby boli hodnotné aj pre zahraničných čitateľov. Obsah kníh budú tvoriť predovšetkým fotografie miestnych fotografov, ktorí sa zapoja do projektu.

Ukážku použitých fotografií v tejto edícii môžete vidieť na stránke www.carovne-slovensko.sk ↗

Novinka z dielne Čarovné Slovensko práve uzrelo svetlo sveta. Čarovné Nové Zámky a okolie je ďalším prírastkom jedinečnej knižnej edície Čarovné Slovensko. Zamilujte sa do knihy, ktorá vám ukáže tento magický okres inak, ČAROVNE! Do tohto projektu sa v roku 2021 zapojila aj naša obec. Prezentáciu obce Bánov nájdete na strane 181.

Kompletnú publikáciu v PDF verzii si môžete zdarma prelistovať na tomto odkaze:
https://www.cbs.sk/kniha/carovne-nove-zamky-a-okolie/#1 ↗

Knihu si môžete objednať v e-shope ↗ už dnes!

Čarovné Nové Zámky a okolie cover

Stránka pre Seniorov

mobilná aplikácia V OBRAZE

Sledujte informácie z webu na svojich mobilných telefónoch. Využívajte  novú mobilnú aplikáciu - V OBRAZE.

Koronavírus COVID-19

korona.gov logo